Přeskočit na obsah

DERATIZACE

je hubení škodlivých hlodavců a zajištění komplexní ochrany před nimi.

Deratizace
INFORMACE O SLUŽBĚ

CÍL DERATIZACE

je hubení nebo omezení výskytu škodlivých hlodavců a zajištění ochrany před nimi. Hlodavci jako potkankrysamyš domácí a ostatní hlodavci znečišťují prostředí, znehodnocují potraviny a jsou nositeli mnoha závažných onemocnění.

OCHRANA PŘED HLODAVCI

Je nutné především zabránit pronikání hlodavců do objektů, důsledný úklid, úklid potravin, různých zbytků a odpadků. Vzhledem k závažnosti onemocnění, které hlodavci přenášejí, je nutné provádět deratizaci pravidelně, preventivně (minimálně 2x ročně jaro, podzim). Naše firma nabízí kompletní program integrované ochrany proti škůdcům (monitoring, úplné vyhubení, monitoring.) a administrativní evidenci dle požadavků systému ISO, HACCAP a pravidelný servis.

DERATIZAČNÍ ZÁSAH SE SKLÁDÁ ZE DVOU ZÁSAHŮ

  • položení nástrah,
  • kontrola, případně doplnění.

PROVÁDĚNÍ DERATIZACE

Deratizace se provádí kladením nástrah s účinnou látkou, které jsou pokládány do deratizačních boxů s výstražnou etiketou, bezpečně uzavřených aby se k nástraze nedostaly děti zvířata a chrání nástrahy před znečištěním a vlhkem. Po cca 10 dnech je provedena kontrola a doplnění. Hustota nástrah je cca 1 – 5 deratizačních boxů na 100m dle populace hlodavců v dané lokalitě.

Zásahy ochranné deratizace se provádějí dle technologického postupu a standardní metodiky platné pro území ČR.

ORIENTAČNÍ CENÍK DERATIZACE DOMÁCNOSTI

Suchý sklep činžovního domu: 900 – 1200 Kč
Deratizační box (plastový, včetně nástrahy): 75 Kč
Deratizační box (plastový, tunel, včetně nástrahy): 165 Kč

Cena ošetření průmyslových, zdravotnických, potravinářských provozů, firem atp., se stanoví na každý objekt individuálně.
Na základě nezávazné prohlídky naším pracovníkem.
Ceny jsou stanoveny bez 21 % DPH.